Započele prijave za tradicionalno putovanje međimurskih obrtnika

izletObrtnička komora Međimurja nastavlja tradiciju zajedničkog putovanja međimurskih obrtnika. Ove godine organiziramo putovanje MINI CRUISE SPLIT - SPLIT , pa ćemo u četiri dana ploviti od Splita, preko Hvara do Visa i natrag preko Brača do početne točke polaska. Izlet je predviđen u terminu od 01.09. – 04.09.2021. ( srijeda – subota), s polaskom u srijedu autobusom Čakovec - Split i povratkom Split - Čakovec u subotu u večernjim satima.

Zbog velikog interesa, molimo zainteresirane članove Komore da u što kraćem vremenu, a najkasnije do 21.06.2021. godine, u Obrtničkoj komori Međimurja ( 312 643, Ova e-mail adresa je zaštićena od spam robota, nije vidljiva ako ste isključili JavaScript   izvrše rezervaciju putovanja, s naznakom broja osoba koje će ići na putovanje.