Tradicionalno putovanje međimurskih obrtnika - poziv

izletObrtnička komora Međimurja nastavlja tradiciju zajedničkog putovanja međimurskih obrtnika. Ove godine organiziramo putovanje MINI CRUISE OPATIJA - ZADAR , tri dana krstarenja Kvarnerskim zaljevom, od Opatije, preko Krka i Raba do Zadra. Izlet je predviđen u terminu od 04.09. – 06.09.2020. (petak – nedjelja), s polaskom u petak autobusom Čakovec - Opatija i povratkom Zadar - Čakovec u nedjelju u večernjim satima.

S obzirom da smo jedan brod već popunili, molimo zainteresirane članove Komore da u što kraćem vremenu, a najkasnije do 24.07.2019. godine, u Obrtničkoj komori Međimurja ( 312 643, Ova e-mail adresa je zaštićena od spam robota, nije vidljiva ako ste isključili JavaScript izvrše rezervaciju putovanja, s naznakom broja osoba koje će ići na putovanje.