Prijave za polaganje majstorskih ispita do 14.02.2020.!

vodoinstalater 2Prijave kandidata koji će u organizaciji Obrtničke komore Međimurske županije polagati majstorske ispite u roku koji će se održati u travnju traju do kraja tjedna, odnosno do 14.02.2020.. U ovom trenutku, u Obrtničkoj komori Međimurske županije majstorski ispit se može polagati u 33 različita obrtnička zanimanja. Cijena majstorskog ispita od 2.600,00 kuna može se umanjiti za čak 80% zahvaljujući Ministarstvu gospodarstva, poduzetništva i obrta koje kroz Otvoreni javni poziv za Program „Cjeloživotno obrazovanje za obrtništvo" sufinancira polaganje majstorskih ispita i ispita o stručnoj osposobljenosti te dobivanje dozvole (licence) za izvođenje praktične nastave.

Detaljne informacije možete saznati u Obrtničkoj komori Međimurske županije, na broj telefona 040 313 971 odnosno putem e-maila: Ova e-mail adresa je zaštićena od spam robota, nije vidljiva ako ste isključili JavaScript   . Kontakt osoba je stručna suradnica Marijana Haman.