Bogata sajamska jesen međimurskih obrtnika

OSI Pula 2019Proteklog su vikenda svoje djelatnosti, proizvode i usluge članovi Obrtničke komore Međimurske županije predstavili na 22. obrtničkom sajmu Istre u Puli i 22. osječkom jesenskom sajmu u Osijeku. Posjetiteljima ovih dviju sajamskih manifestacija su se uz financijsku potporu Međimurske županije predstavili Strojarstvo Škrobar iz Stanetinca, SAZ M iz Čakovca, OPG Preložnjak iz Nedelišća, Uljara Šenkovec d.o.o. iz Šenkovca, Košaraštvo Pogorelec iz Kotoribe, OPG Mirjana Biber iz Podturna, Atelje Vrbanec iz Mačkovca i Pećar d.o.o. iz Zasadbrega. Do kraja godine očekuje nas zajednički nastupa na 22. obrtničkom i gospodarskom sajmu Koprivničko križevačke županije koji će se od 08. do 10. 11.2019. održavati u Križevcima. Nastup je besplatan, a sve detalje možete saznati u Obrtničkoj komori Međimurske županije.