Majstorski ispiti u 2019. godini

majstorski ispiti 2019Obrtnička komora Međimurske županije je u 2018. godini organizirala i provela majstorske ispite u svim raspoloživim ispitnim rokovima, odnosno u veljači, travnju, rujnu i prosincu. Majstorske ispite uspješno je položilo sedamdeset i sedam kandidata u dvadeset i dva različita zanimanja.

Za majstorske ispite koji će se održati u veljači prijavilo se dvadeset i sedam kandidata u dvadeset i dva različita zanimanja. Zainteresirani za polaganje majstorskog ispita u drugom ispitnom roku koji će se održati u travnju moraju svoju dokumentaciju dostaviti Obrtničkoj komori Međimurske županije najkasnije 45 dana prije početka ispitnog roka odnosno do 15.02.2019. godine.

Detaljne informacije možete saznati u Obrtničkoj komori Međimurske županije na broj telefona 040 313 971, odnosno putem e-maila Ova e-mail adresa je zaštićena od spam robota, nije vidljiva ako ste isključili JavaScript . Kontakt osoba je stručni suradnik Filip Novak.

Prijavnica           Brošura            Kalendar održavanja ispita         Majstorska zvanja