Predstavnici Udruženja ugostitelja Međimurja na 31. Kongresu ugostitelja i turističkih djelatnika Hrvatske obrtničke komore

Kongres ugostitelja
U Šibeniku je od 25. do 27. studenoga 2018. godine održan 31. Kongres ugostitelja i turističkih djelatnika Hrvatske obrtničke komore, na kojem su sudjelovali i predstavnici Udruženja ugostitelja Međimurja predvođeni predsjednikom Darkom Mihalicem, ugostiteljem iz Čakovca. Ugostitelji su tijekom dva dana druženja razmijenili iskustva i definirali probleme, ali i prijedloge za boljitak poslovanja te ih oblikovali u Zaključke koji će biti upućeni nadležnim institucijama.

Ovom prilikom zaslužnim obrtnicima ugostiteljima dodijeljena su i priznanja Hrvatske obrtničke komore. Dobitnik priznanja iz Međimurske županije je Mijo Turk, ugostitelj iz Sivice.