Besplatan nastup na MESAP-u uz Obrtničku komoru Međimurske županije

mesap 2018Pozvamo Vas da nam se pridružite na jubilarnom 20. Međunarodnom sajmu poduzetništva „ MESAP 2018. ", koji će se održati od 15. do 17.06.2018. godine u Nedelišću na vanjskim prostorima i u sajamskoj dvorani.

Obrtnička komora Međimurja će svim obrtnicima izlagačima koji nastupe na MESAP-u u cijelosti financirati izložbeni prostor do 9,00 m2 unutarnjeg prostora, ukoliko žele nastupiti na zajedničkom izložbenom prostoru Komore. Ukoliko žele nastupiti zasebno, na vlastitom prostoru, Komora će sufinancirati 50% cijene izlagačkog prostora, kako unutarnjeg do 9m2, tako i vanjskog do 15m2.

Da bi mogli ostvariti ovo (su)financiranje potrebno je da ispunjenu prijavnicu za nastup dostavite u našu Komoru, na naš mail: Ova e-mail adresa je zaštićena od spam robota, nije vidljiva ako ste isključili JavaScript ili faks 313 971.

Prijavnica