Potpisan Sporazum o sufinanciranju nastupa na sajmovima

sporazumMeđimurski župan Matija Posavec i predsjednik Obrtničke komore Međimurske županije Boris Lukovnjak, danas su potpisali Sporazum o sufinanciranju projekata i aktivnosti Obrtničke komore Međimurske županije u 2018. godini, čime su po devetu godinu za redom međimurskim obrtnicima omogućili povoljnije uvijete izlaganja na domaćim i međunarodnim sajamskim manifestacijama opisanim u Planu promotivnih aktivnosti Obrtničke komore Međimurske županije za 2018. godinu.

U prošloj se godini 34 izlagača predstavilo na 9 sajmova ( u Virovitici, Osijeku ( proljeće i jesen), Gudovcu (proljeće i jesen), Nedelišću, Puli, Splitu i Križevcima. Ukupna cijena nastupa bila je nešto viša od 62.000,00 kuna. Sve uvijete za povoljnije nastupe na sajmovima, međimurski obrttnici mogu saznati u Obrtničkoj komori Međimurske županije, Ivana Gorana Kovačića 4, Čakovec, tel 040 312 643, e-mail Ova e-mail adresa je zaštićena od spam robota, nije vidljiva ako ste isključili JavaScript .