Besplatan nastup na Obrtničkom i gospodarskom sajmu u Križevcima

Saz M - Pula 2017Nakon uspješnih predstavljanja na Jesenskom međunarodnom bjelovarskom sajmu u Gudovcu i Osječkom jesenskom sajmu u Osijeku, međimurski su obrtnici svoje proizvode i djelatnosti predstavili i na 20. Obrtničkom sajmu Istre koji se proteklog vikenda održavao u Puli. Tako su posjetitelji podno Arene mogli uživati u okusima međimurskih tradicionalnih kolača te isprobati i kupiti proizvode vrijednih međimurskih ruku. Nastupi na jesenskim sajmovima nastavljaju se predstavljanjem na sajmu SASO u Splitu ( od 25. – 28.10.) dok su pripreme za nastup na Obrtničkom i gospodarskom sajmu u Križevcima ( 10. - 12.11.) u završnoj fazi. Zahvaljujući sufinanciranju Međimurske županije, svim članovima Obrtničke komore Međimurske županije omogućeni su iznimno povoljni uvjeti izlaganja. Za gratis izložbeni prostor na sajmu u Križevcima dovoljno je nazvati u Obrtničku komoru Međimurske županije ( 313-971 ) i rezervirati prostor.