Objavljen natječaj za stipendiranje deficitarnih obrtničkih zvanja

soboslikarObrtnička komora Međimurja i ove godine nastavlja s projektom stipendiranja učenika za deficitarna obrtnička zvanja. Projekt već tradicionalno financijski podupiru Međimurska županija i Grad Čakovec koji zajedno s Gradom Prelogom, Gradom Mursko Središće i Općinom Orehovica osigurava sredstva za dodjelu stipendija određenom broju učenika koji se jave na natječaj s  prebivalištem na njihovom području.

Svi koji se žele natjecati za stipendiju moraju ispunjavati sve uvjete i dostaviti svu dokumentaciju koja se traži prema natječaju koji objavljujemo, zajedno s obrascima za natječaj.

Prijavnice s kompletnom dokumentacijom treba dostaviti u Obrtničku komoru Međimurja, 40000 Čakovec, I.G.Kovačića 4, najkasnije do 21. rujna 2017. godine.

Natječaj              Prijavnica            Izjave