Besplatan nastup na MESAP-u uz Obrtničku komoru Međimurske županije

MESAP 2017 - logoPozvamo Vas da nam se pridružite na nadolazećem 19. Međunarodnom sajmu poduzetništva „ MESAP 2017 “, koji će se održati od 09. do 11.06.2017. godine u Nedelišću  na vanjskim prostorima i u sajamskoj dvorani.

Obrtnička komora Međimurja će svim obrtnicima izlagačima koji nastupe na MESAP-u u cijelosti financirati izložbeni prostor do 9,00 m2 unutarnjeg prostora, ukoliko žele nastupiti na zajedničkom izložbenom prostoru Komore. Ukoliko žele nastupiti zasebno, na vlastitom prostoru, Komora će sufinancirati 50% cijene izlagačkog prostora, kako unutarnjeg do 9m2, tako i vanjskog do 15m2.
Da bi mogli ostvariti ovo (su)financiranje potrebno je da ispunjenu prijavnicu za nastup dostavite  u našu Komoru, na naš mail: Ova e-mail adresa je zaštićena od spam robota, nije vidljiva ako ste isključili JavaScript ili faks 313 971.

Poziv
Prijavnica