Suradnjom do zajedničkih rješenja

Zajednički sastanak - Srnec i LukovnjakNa danas održanom radnom sastanku v.d. ravnatelja Graditeljske škole Čakovec Branka Srneca i djelatnika stručne službe Obrtničke komore Međimurske županije predvođene predsjednikom Borisom Lukovnjakom razgovaralo se o izazovima s kojima se susrećemo u svakodnevnom radu s učenicima i obrtnicima, od provođenja praktične nastave, licenciranja radionica i provođenja majstorskih ispita, do pomanjkanja interesa za upisivanjem u pojedina zanimanja građevinske struke, te održavanju praktične nastave prema uvjetima zadanima novim epidemiološkim preporukama i mjerama. Sasvim je sigurno da će se suradnja škole i komore intenzivirati s obzirom da im se preklapaju zajednički interesi, a sve u cilju što bržeg i efikasnijeg rješavanja problema na terenu na zadovoljstvo i učenika i majstora obrtnika.