Cijena izložbenog prostora na MESAP-u 2011. obrtnicima niža 50%

Mesap_13_500S obzirom da je Hrvatska obrtnička komora središnju sajamsku manifestaciju MESAP 2011. ( Nedelišće, 17.-19.06.2011.) uvrstila u Kalendar regionalnih sajmova, obrtnicima-izlagačima na sajmu, pružena je mogućnost sufinanciranja izlagačkog prostora do 50%. Pravo na sufinanciranu cijenu izlaganja na unutarnjem prostoru do površine 9,1 m2 (iznad 9,1 m2 obračunavati će se puna cijena izlaganja), odnosno vanjski prostor do 15 m2 (iznad navedene površine plaća se puna cijena) imaju izlagači koji uredno podmiruju obveze prema komorskom sustavu i koji dostave kopiju prijavnice u Obrtničku komoru Međimurske županije. Dužnici prema komorskom sustavu po bilo kojoj osnovi nemaju pravo na sufinanciranje HOK-a. Detaljne informacije možete dobiti u Obrtničkoj komori Međimurske županije, kontakt osoba: Robert Varga, stručni suradnik za informiranje i sajmove; tel/fax 040 311 515; e-mail Ova e-mail adresa je zaštićena od spam robota, nije vidljiva ako ste isključili JavaScript .