S predsjednicima cehova ugostitelja i turističkih djelatnika područnih obrtničkih komora o problemima u struci

Ceh ugostitelja i turističkih djelatnika HOK 09062021Predsjednici cehova ugostitelja i turističkih djelatnika Varaždinske, Krapinsko-zagorske i Međimurske županije s predsjednikom Ceha ugostitelja i turističkih djelatnika Hrvatske obrtničke komore Josom Smolićem na današnjem radnom sastanku u Čakovcu.
Dolaskom ljeta i relaksacijom mjera poslovanje će se velikim dijelom normalizirati, ali kriza uzrokovana pandemijom već je ostavila posljedice.
Ugostitelji su raspravljali o dugoročnim modelima oporavka ove djelatnosti, kako bi se spriječilo masovno zatvaranje objekata nakon što država prestane isplaćivati krizne potpore i naknade.