S jučerašnje sjednice Upravnog odbora Obrtničke komore Međimurske županije

sjednica UO OKMŽJučer je održana redovna sjednica Upravnog odbora Obrtničke komore Međimurske županije na kojoj su članovima predstavljene aktivnosti predsjednika i djelatnika Stručne službe Obrtničke komore Međimurske županije od prošle sjednice; razmatrali su se prijedlozi koji će se pokušati implementirati u Plan razvoja Međimurske županije za razdoblje do 2027 godine i prijedlozi kandidata za priznanja Hrvatske obrtničke komore za 2021. godinu. Odlučeno je i da se nastavlja tradicija organizacije zajedničkog izleta članova Obrtničke komore Međimurske župnije u terminu prije početka nove školske godine. Detalji će biti utvrđeni na idućoj sednici Upravnog odbora Obrtničke komore Međimurske županije čije održavanje se očekuje u mjesecu lipnju.