Na 20.OGS-u u Križevcima predstavljaju se i međimurski obrtnici

20 OGSSvečanim otvaranjem u 11 sati, sutra ( u petak,10.11.2017.) započinje 20. Obrtnički i gospodarski sajam Koprivničko – križevačke županije. Na uređenom izložbenom prostoru od 1.700 m² unutarnjeg i 2.500 m² otvorenog prostora ispred Sportske dvorane Osnovne škole Ljudevita Modeca u Križevcima, očekuje se predstavljanje više od 200 izlagača, među kojima će biti i predstavnici međimurskih obrtnika – „Lamela" strojobravarski obrt iz Gornje Dubrave i „Kamini KOP" iz Murskog Središća.
U tri dana održavanja manifestacije, organizatori su pripremili bogat program stručnih skupova, prezentacija, inovacija, radionica te bogatu nagradnu igru za građane i poslovne posjetitelje. Detalje pogledajte u priloženom letku.

Obavijest kandidatima za stipendije

stipendistObjavljujemo privremenu rang listu kandidata za stipendije Obrtničke komore Međimurske županije.

Nakon objave rezultata natječaja Ministarstva poduzetništva i obrta, svi učenici koji će tamo dobiti stipendije bit će brisani s ove liste, te će se objaviti konačna lista kandidata s koji će biti sklopljeni ugovori o stipendiranju.

Privremena rang lista

Natječaj za prijam u radni odnos

natječaj - obrazovanjeNa temelju odluke Upravnog odbora Obrtničke komore Međimurske županije raspisujemo natječaj za prijam u radni odnos radnika na poslovima tajnika Obrtničke komore Međimurske županije.

Ponude na natječaj, s dokazima o ispunjavanju uvjeta natječaja, primaju se do 10.11.2017. godine, a dostavljaju se na adresu Obrtničke komore Međimurske županije, Čakovec, I.G.Kovačića 4.

Besplatan nastup na Obrtničkom i gospodarskom sajmu u Križevcima

Saz M - Pula 2017Nakon uspješnih predstavljanja na Jesenskom međunarodnom bjelovarskom sajmu u Gudovcu i Osječkom jesenskom sajmu u Osijeku, međimurski su obrtnici svoje proizvode i djelatnosti predstavili i na 20. Obrtničkom sajmu Istre koji se proteklog vikenda održavao u Puli. Tako su posjetitelji podno Arene mogli uživati u okusima međimurskih tradicionalnih kolača te isprobati i kupiti proizvode vrijednih međimurskih ruku. Nastupi na jesenskim sajmovima nastavljaju se predstavljanjem na sajmu SASO u Splitu ( od 25. – 28.10.) dok su pripreme za nastup na Obrtničkom i gospodarskom sajmu u Križevcima ( 10. - 12.11.) u završnoj fazi. Zahvaljujući sufinanciranju Međimurske županije, svim članovima Obrtničke komore Međimurske županije omogućeni su iznimno povoljni uvjeti izlaganja. Za gratis izložbeni prostor na sajmu u Križevcima dovoljno je nazvati u Obrtničku komoru Međimurske županije ( 313-971 ) i rezervirati prostor.

Raspisan natječaj za prijam u radni donos

natječaj - obrazovanjeNa temelju odluke Upravnog odbora Obrtničke komore Međimurske županije raspisujemo natječaj za prijam u radni odnos na određeno vrijeme radnika na poslovima stručnog suradnika za obrazovanje.

Ponude na natječaj, s dokazima o ispunjavanju uvjeta natječaja, primaju se do 10.10.2017. godine, a dostavljaju se na adresu Obrtničke komore Međimurske županije, Čakovec, I.G.Kovačića 4.

Obrtnička komora Međimurske županije promovirala novih 40 majstora

Majstori - OK MŽ - rujan 2017Svečanom dodjelom majstorskih diploma, Obrtnička komora Međimurske županije je u petak, 22.rujna održala promociju novih majstora, koji su majstorske ispite polagali u prosincu 2016, i veljači i svibnju 2017. godine. Četrdeset majstora, majstorske je ispite polagalo u sedamnaest različitih zanimanja. Šest je novih majstora soboslikara- ličilaca, pet majstora strojobravara, četiri majstora fasadera, po tri majstora natkonobara, kuhara, stolara, bravara i elektroinstalatera, po dva majstora automehaničara i plinoinstalatera te dvije majstorice kozmetičarke. Majstorski ispit uspješno je položila i majstorica krojačica ženske odjeće, majstorica očna optičarka, te majstori u zanimanjima elektromehaničar, zidar, autoelektričar i tokar.
Više...

«Početak«12345678910»Kraj»