Završene prijave za prvi ispitni rok u 2016.-oj

majstorski ispitiPrijave za prvi ispitni rok u 2016. godini su završene. Za majstorske ispite koji će se održati u veljači prijavilo se desetero kandidata u sedam različitih zanimanja. Zainteresirani za polaganje majstorskog ispita u drugom ispitnom roku koji će se održati u travnju moraju svoju dokumentaciju dostaviti Obrtničkoj komori Međimurske županije najkasnije 45 dana prije početka ispitnog roka odnosno do 25.02.2016. godine.
Detaljne informacije možete saznati u Obrtničkoj komori Međimurske županije, na broj telefona 040/ 313-971 odnosno putem e-maila Ova e-mail adresa je zaštićena od spam robota, nije vidljiva ako ste isključili JavaScript . Kontakt osoba je stručni suradnik Robert Varga.

Prijavnica              Brošura          Kalendar održavanja ispita          Majstorska zvanja